MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 6743532
nr 674 3532
Fåtöljer
1 par, 60-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 december 2010
kl 18:37:09
900 kr
250 kr
450 kr
550 kr
700 kr
850 kr
1.000 kr